کد خبر: 9811
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸
بازنشستگان

مدیر عامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ گفت: قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی منعقد و سقف تعهدات قرارداد مذکور ۶۷ درصد افزایش یافت.

علی خسروی درباره جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی افزود: مبلغ بیمه تکمیلی در قرارداد جدید به ازای هر نفر ۲۰۵ هزار تومان تعیین شده است؛ و همچنین سقف تعهدات بیمه تکمیلی ۷۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته رشد ۶۷ درصدی داشته است.

خسروی ادامه داد: بیمه‌شدگانی که تاکنون، تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ بوده‌اند می‌توانند از تاریخ اول آذر ۱۴۰۱ با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد با این شرکت، به صورت آنلاین از خدمات بیمه‌ای برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه مشخصات افراد تحت پوشش که تاکنون از این خدمات بهره‌مند بوده‌اند در سامانه وجود دارد و قراردادشان به صورت خودکار در سامانه تمدید خواهد شد گفت: این افراد نیازی به مراجعه حضوری به کانون‌ها ندارند. اما افرادی که تاکنون، تحت پوشش بیمه تکمیلی نبوده‌اند و مایل هستند از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنند، سه ماه فرصت دارند با مراجعه به دفاتر کانون‌ها نسبت به ثبت مشخصات خود و افراد تحت تکفل اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ افزود: همچنین برای افرادی که درخواست لغو عضویت در بیمه تکمیلی دارند مهلت سه ماهه‌ای در نظر گرفته شده است و چنانچه حق بیمه‌ای از مستمری آن‌ها کسر شده باشد عیناً به حساب ایشان برگشت داده خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =