کد خبر: 7119
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
درویشیان

رئیس سازمان بازرسی کل کشورگفت: دربیش از دو سال مسئولیت در این سازمان موفق شدیم بیش از ۲ میلیارد یورو به بیت المال برگردانیم یا از حیف و میل آن پیشگیری کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: در این مدت ۴۲ هزار میلیارد تومان نیز در نتیجه پیگیری‌های سازمان به بیت المال برگشت و ۱۹۰ هزار متر مربع از اراضی هم رفع تصرف و پیشگیری از تصرف شد.

وی گفت: بیش از صدها بازدید از کارخانه و واحدهای تولیدی داشتیم که از تعطیلی آن‌ها پیشگیری یا پس از تعطیلی با پیگیری‌ها راه اندازی شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: صدها گزارش هشداری به مسئولان وقت داده شد و حتی در دولت جدید هم در خصوص پیشگیری از سوء جریان‌ها و جلوگیری از تداوم برخی اقدامات خلاف هشدارهایی دادیم.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان با اشاره به این که سازمان بازرسی از حرفه‌ای ترین، تخصصی‌ترین و پاک‌ترین دستگاه‌های نظارتی کشور است، گفت: همچنین تلاش کردیم تا حد امکان بخشی از مشکلات معیشتی همکارانمان را برطرف کنیم.

وی افزود: جذب و نگهداشت نیروهای توانمند باید در اولویت برنامه‌های سازمان بازرسی باشد و این سازمان نیازمند افراد متخصص در حوزه‌های مختلف است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور برای آقای خدائیان به عنوان رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشور هم آرزوی موفقیت کرد و گفت: بدون همدلی و همکاری تک تک اعضای این سازمان هیچ توفیقی حاصل نخواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =