مسکن

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد در مجموع ۳۰۶ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن توسط این بنیاد در بخش های شهری و روستایی در دست ساخت قرار دارد

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، از مجموع ۳۰۶ هزار واحد مسکونی ۲۰۳ هزار واحد مسکونی آن در روستاها در دست اجراست که میانگین پیشرفت فیزیکی آن هم اکنون به بیش از ۴۵ درصد رسیده است.

همچنین در بخش شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت ۱۰۳ هزار واحد مسکونی را در دست اجرا دارد که هم اکنون پیشرفت فیزیکی آن نیز به بیش از ۲۳ درصد رسیده است.

بر اساس این گزارش، در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور ساخت مسکن روستایی بر عهده بنیاد مسکن است و بخشی از ساخت واحد مسکونی در شهرها نیز به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار شده است.

بهره‌برداری از ۲۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در دهه فجر ۱۴۰۱

پیشتر اکبر نیکزاد رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تکمیل و بهره‌برداری ۲۸ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها کشور در بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: در برنامه است تا در بهمن ماه سال جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی ۲۸ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی احداث شده توسط بنیاد مسکن بهره‌برداری شود که ۳ هزار واحد ازاین تعداد کل واحدهای نهضت ملی در شهرها و ۲۵ هزار واحد از این تعداد کل نیز در روستاها احداث شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =