وحیدی

وزیر کشور اعلام کرد: با پیش بینی و تشکیل کار گروهی متشکل از وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، صمت، جهاد کشاورزی و سازمان تعزیرات و اصناف از این پس وظیفه مدیریت بهتر تنظیم قیمت و نظارت بر بازار به عهده این کار گروه خواهد بود.

احمد وحیدی عصر شنبه در پایان جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار گفت: در این نشست سیستم قیمت‌گذاری، نظارت بر قیمت‌ها، نحوه باز دارندگی متخلفان، نظارت بر اقلام و هماهنگی‌های بیشتر در سطوح ملی و استانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه کارگروهی مشابه کارگروه مشترک تنظیم بازار در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها نیز با مسئولیت استانداران و فرمانداران تشکیل می شود، افزود: با فعال شدن چنین کارگروهی در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها دست واسطه‌های غیرضرور و دلال‌هایی که در افزایش قیمت ها دخیل هستند حذف و قیمت‌ها نیز تثبیت خواهد شد.

وحیدی درباره ضمانت اجرای تصمیمات جلسات کارگروه مشترک تنظیم بازار گفت: مقرر شد ساز و کاری قوی برای اجرای این تصمیم طراحی شود که با امکان بهتر از طریق نظارت بر گلوگاه‌هایی که ایجاد اشکال می‌کنند، تعداد کالاهای بیشتری از مرجع قیمت‌گذاری مورد توجه و کنترل قرار بگیرد. 

وی اضافه کرد: این تصمیمات و مباحث  فرایندی است که انتظار می رود نتایج دلخواه در جهت آرامش و امنیت مردم از آن حاصل شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =