کد خبر: 3827
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
سلامی

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در خیابان آزادی شکوه حضور مردم را بی نظیر توصیف و تصریح کرد: این حضور، اقتدار جهانی ایران را به رخ می‌کشد.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن افزود: واقعا این شکوه حضور مردم بی نظیر است و به نظر من تنها چیزی که می‌تواند این حضور بی سابقه و پرشور را جبران کند برای خودم فقط فدا شدن را اجر و پاداش این حضور می‌دانم. 

سردار سلامی افزود: خداوند به برکت این حضور به ما یک اقتدار جهانی داده است و خواهد داد. ما هر روز در حال مقتدرتر شدن هستیم، شهادت سردار سلیمانی هم که رخ داد روح جدیدی به انقلاب دمید خونِ تازه‌ای جاری شد به رگ‌های أمت و ان شاءالله نقطه آغاز جدیدی ساخت برای اضمحلال و زوال همه مستکبران به خصوص آمریکایی ها.
وی تصریح کرد: سیلی سختی زده شد، ولی ان شاالله با اخراج کامل آمریکایی‌ها از منطقه نقشه انتقام سخت ترور شهید سلیمانی کامل خواهد شد.

فرمانده سپاه با اشاره به حمله موشکی به پایگاه عین الأسد گفت: آنچه مهم است این اراده و اقتدار و قدرت بود که به نمایش درآمد و همه جهان را شگفت زده کرد، تمام مردم ایران هنرشان شگفت زده‌تر کردن عالم و برهم زدن همه محاسبه‌های قدرت‌ها و از بین بردن همه فرضیات و مفروضاتشان نسبت به ملت ایران است؛ باید بدانیم همه ملت ایران در مسیر حرکت و پیشرفت هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =